Kurumsal

Yerel Dilde Global Bilgi!

Acadezone, birçok ülkede, Türkiye, İspanya, Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere'de dahil olmak üzere, mesleki ve teknik eğitim programları sunan öncü bir uzaktan eğitim kuruluşudur. Acadezone'un Türkiye operasyonları, küresel standartlarda mesleki ve teknik bilgileri yerel dillerde sunarak bu bilgilerin daha geniş bir kitleye ulaşmasını amaçlamaktadır. Dünya çapında birçok mesleki personel ve öğrenci, güncel bilgilere erişimde zorluklar yaşamakta veya doğru kaynakları bulmakta güçlük çekmektedir. Bu sorunu çözmek için Acadezone, yerel uzmanlarla iş birliği yaparak Türkçe dilinde eğitim imkanları sağlamaktadır.

Küresel Standartlarda Eğitim, Yerel Dil Destekli

Acadezone, uluslararası kabul görmüş eğitim standartlarını yerel dillere uyarlayarak sunar. Bu, öğrencilere ve profesyonellere, kendi dillerinde yüksek kaliteli eğitim alabilme imkanı sağlar. Diğer platformların çoğu bu tür bir dil çeşitliliği ve yerelleştirme sunmamaktadır.

Güncel ve Uygulamalı Öğrenim Materyalleri

Acadezone, sektörel trendleri ve gelişmeleri yakından takip ederek, güncel bilgilerle donatılmış eğitim materyalleri sunar. Diğer platformlar genellikle daha statik ve güncellenmemiş içeriklere sahip olabilir.

Yerel Uzmanlarla İşbirliği

Acadezone, yerel pazarın ihtiyaçlarını anlayan ve bu ihtiyaçlara uygun eğitimler sunan yerel uzmanlarla işbirliği yapar. Bu, öğrencilere ve profesyonellere, kendi kültürel ve profesyonel kontekstlerine uygun eğitimler alabilme şansı verir, ki bu çoğu global platformda bulunmayan bir özelliktir.

Neden Biz

Eğer mesleğinizle ilgili güncel olmayan bilgilerle çalışmak ya da kariyer yapmak istemiyorsanız, Acadezone’un en güncel programları hakkında bilgi almanız faydalı olacaktır. Şu anda belirli alanlarda eğitim programları sunan Acadezone, zamanla daha fazla mesleki dalı eğitim kataloğuna eklemeyi planlamaktadır. Acadezone’un eğitim sistemleri, ISO tarafından 135 ülkede tanınan standartları içermekte ve özel örnekler ile deneyimsel çalışmalar aracılığıyla konuları daha iyi kavramanızı sağlamaktadır. Bu sayede öğrenim kalitenizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Acadezone, yerel ihtiyaçları göz önünde bulundurarak küresel bilgi ve standartları yerel dilde sunan, yenilikçi ve erişilebilir eğitim çözümleri sunmayı hedeflemektedir. Bu sayede, mesleki gelişiminizde en güncel ve doğru bilgilere erişerek başarılı bir kariyer yolculuğuna başlayabilirsiniz

 

ISO Tarafından Tanınan Kalite Standartları

Acadezone’un sunduğu programlar, ISO tarafından 135 ülkede tanınan standartlara uygun olarak hazırlanmıştır. Bu, eğitimin uluslararası düzeyde tanınan bir kaliteye sahip olduğunu gösterir.

Deneyimsel Öğrenim ve Pratik Uygulamalar

Acadezone, teorik bilgilerin yanı sıra pratik uygulamalara ve deneyimsel öğrenime de büyük önem verir. Bu, öğrenilen bilgilerin gerçek dünya senaryolarında nasıl uygulanacağını gösterir ve bu da öğrenme sürecini daha etkili ve anlamlı kılar.

İletişim

Acadezone Yanınızda!

Eğtiim programlarımız ile ilgili tüm süreçlerde sizlere koşulsuz en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Deneyimli kadromuz ve uluslararası ölçekteki ekibimiz ile sizlere her destek olabiliriz.

Bize Ulaşın
1
FOOTER

We Schedule a call at your convenience 

2

We do a discovery and consulting meting 

3

We prepare a proposal 

Aklınıza Takılan Soruları Bize İletin    SMSE-Posta