Genç Girişimciler için İzmir’de Ücretsiz E-Ticaret Kampı
/
Genç Girişimciler için İzmir’de Ücretsiz E-Ticaret Kampı
/

Acadezone USA’nın desteklediği bu özel program, İzmir’de yaşayan 20-30 yaş aralığındaki genç ve dinamik girişimci ruhlu bireyleri bir araya getiriyor. Siz de eğer işe başladığınızda geri dönüşü olmayan, sosyal, enerjik, ve geleceğe yönelik hırslı planlara sahipseniz, bu kamp tam size göre!

Kampımız, genç girişimcileri farklı iş fikirleri etrafında toplayarak, hem sosyal bir ağ oluşturmayı hem de uluslararası e-ticaret sistemleri üzerine yoğunlaşarak döviz kazanma yönelik stratejiler geliştirmeyi hedefliyor. İzmir’in halka açık alanlarında sosyal etkinlikler ve seçkin eğitim mekânlarında uzman eğitmenlerle gerçekleşecek derslerle, teorik bilgileri pratiğe dökme fırsatı sunuyoruz.

Her şey dahil bu eğitim programı, katılımcıların yeni fikirler öğrenmelerini, bu bilgileri e-ticaret dünyasına entegre etmelerini ve bu sayede global pazarda yer edinmelerini amaçlıyor. Çay, kahve ve samimi sohbetlerle günün stresini atarken, aynı zamanda değerli bir network oluşturma şansını da yakalayacaksınız.

Başvuru Koşulları ve Süreci:

Bu benzersiz deneyimin bir parçası olmak için, aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz. Aramıza katılmak için enerjik, motivasyonu yüksek ve İzmir’de ikamet eden gençlerin başvurularını bekliyoruz.

Kendi geleceğinizi şekillendirmeye hazırsanız ve e-ticaret alanında uluslararası bir kariyere adım atmak istiyorsanız, Acadezone USA’nın İzmir Genç Girişimciler Kampı sizin için mükemmel bir fırsat. Haydi, bu yolculukta bize katılın ve potansiyelinizi keşfedin!

İletişim

Acadezone Yanınızda!

Eğtiim programlarımız ile ilgili tüm süreçlerde sizlere koşulsuz en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Deneyimli kadromuz ve uluslararası ölçekteki ekibimiz ile sizlere her destek olabiliriz.

Bize Ulaşın
1
FOOTER

We Schedule a call at your convenience 

2

We do a discovery and consulting meting 

3

We prepare a proposal 

Aklınıza Takılan Soruları Bize İletin    SMSE-Posta