Eğitim Sisteminin Genel Kullanımı

Eğitim Sisteminin Genel Kullanım Rehberi

Acadezone’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu rehber sistemi daha iyi kullanabilmeniz ve anlaşılabilir kılır.

Sisteme https://uzem.acadezone.com/login adresinden giriş yapmalısınız. Kullanıcı adınız ve şifreniz SMS ile tarafınıza gönderilmiştir.

Eğitim sistemimize birden fazla cihazda aynı anda oturum açamazsınız. Bu nedenle eğer mobil üzerinden erişim sağlamak istiyorsanız öncelikle masaüstü cihazınızdan oturumunuzu kapatmanız ( çıkış yapmanız ) gerekmektedir.

Sisteme giriş yaptığınızda sizleri kursiyer paneli karşılayacaktır. Burada ilk girişinizde dikkat etmeniz gereken sizlere sistemler ve programlar ile ilgili duyuru gönderilmiş olmasıdır.  Bu duyuruları “Duyuru Panosu” Bölümünden bulabilirsiniz.

Bu bölüm https://uzem.acadezone.com/panel

Kontrol Paneli bölümünün alt sıralarındadır.

Bu linke tıklayarak derslerinize erişebilirsiniz.

Ders’e tıkladığınızda Öğrenme İçeriğine Git butonuna basarak ilgili eğitimi başlatabilirsiniz.

 

Eğitim dökümanlarınızı indirip kaydedebilirsiniz. Her eğitim programında materyal bulunmaktadır.

Sınav programın sonunda başlar. Sınav için herhangi bir zaman ve tekrar sınırı yoktur. Buradaki amaç bireysel kontroldür.

Eğitimleriniz bittiğinde sizlere Acadezone sistemleri tarafından doğrulama belgesi oluşturulur. Bu otomatik oluşturulan bir belgedir. Asıl belgeleriniz e-posta adresinize gönderilmektedir. Üniversite onay sistemi ise talep formunu doldurduktan sonra 15 gün içinde E-Devlet sisteminize entegre edilir. Sertifika talep formunu duyuru panosu bölümünde bulabilirsiniz. ( bu duyuru eğitiminizin ilk 1 haftasından sonra yayınlanabilir )

Programlarla ilgili görüş ve teknik sorunlar veya sorularınız için destek sistemimizi kullanabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Hayır. Eğitim sistemimizdeki veriler dijital izleme yöntemi ile takip edilmektedir. Ders materyalleri hariç videoları indirmek veya paylaşmak, depolama kesinlikle yasaktır. Tespit edilmesi halinde hukuki tüm yaptırımlar bilgi verilmeksizin uygulanır.

Dersleriniz sisteme tanımlanması ile birlikte 180 gün süreniz vardır ( 6 ay ) bu süre boyunca eğitimlerinize giriş yapıp programları tekrar edebilir veya sınavlarınızı tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz bu süreden öncede eğitimleri tanımlayabilirsiniz.

Ek süre temini için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Acadezone global olarak gönderilen sertifikaları linkedin hesabınızda şu linki bağlayarak kullanabilirsiniz ;
( E-devlet’den aldığınız belgeleri paylaşamyınız bu kişisel verilerinizin açıkça paylaşılması güvenliğinizi tehtid edebilir )

https://uzem.acadezone.com/certificate_validation

Bazı standartlar belirli aralıklarla kontrol edilir ve sistemimizin sürekli güncel kalması için yeni içerikler ve yeni dökümanlarla güncellenir. Bu süreç içinde eğer eğitimlerinizin içeriğinde bir video yada içerik görüntülenmiyorsa panelinizde bulunan duyuru panosundan ilgili duyuruları kontrol edebilirsiniz.

Bazı standartlar uluslararası düzenlemelere tabi olduğundan aralıklı olarak kontrol edilir ve güncellemeye alınır. Böyle bir durumda acadezone güncel olmayan verileri sizlere sunmaz bu programları revize durumuna alır. Yayınlama geldiğinde tekrar güncellenerek yayına alınır.

Eksik bir eğitim programı görüyorsanız DESTEK üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Panelinizde destek bölümünü bulabilir ve bağlantı kurabilirsiniz. 

Sertifikalarınızı oluşturabilmek ve ID tanımlaması yapabilmek için öncelikle bir eğitim programı içindeki tüm tik’lerin onaylı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğitim programı öğrenim paneline girdiğinizde birden çok bölüm bulunur: Materyaller, Dökümanlar, Bölümler. 

Burada tüm alanların “bunu tamamlandım” yada “bu eğitimi geçtim” tamamına tik atmanızı rica ederiz. Program %100 tamamlanmadan belge oluşturulmayacaktır. 

Evet, Uluslararası sistemlerimiz sayesinde aldığınız eğitim programı ile ilgili yetkinliklerinizi Linkedin’a yükleyebilirsiniz. Bununla ilgili olarak sertifikalarınız programlarınızı bitirdikten sonraki 15 iş günü içinde e-posta adreslerinize otomatik olarak gönderilmektedir.

İletişim

Acadezone Yanınızda!

Eğtiim programlarımız ile ilgili tüm süreçlerde sizlere koşulsuz en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Deneyimli kadromuz ve uluslararası ölçekteki ekibimiz ile sizlere her destek olabiliriz.

Bize Ulaşın
1
FOOTER

We Schedule a call at your convenience 

2

We do a discovery and consulting meting 

3

We prepare a proposal 

Aklınıza Takılan Soruları Bize İletin    SMSE-Posta